Nasze Centrum działa w centrum Gdyni przy Al. Piłsudskiego już od ponad 20 lat. Jesteśmy placówką, na terenie której lekarze specjaliści z zakresu różnych dziedzin medycyny prowadzą własne, indywidualne, specjalistyczne praktyki lekarskie. Ze strony naszego zespołu staramy się zapewniać najwyższy poziom świadczonych usług skierowany do pacjentów, których otaczamy troskliwą opieką.

Pracujący w naszym Centrum lekarze specjaliści, posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w trójmiejskich klinikach uniwersyteckich i na oddziałach szpitalnych. Wiedza i umiejętności lekarzy Centrum Medycznego Vitamed są ustawicznie pogłębiane na krajowych i międzynarodowych kongresach, co potwierdzają uzyskiwane certyfikaty i dyplomy. Dzięki temu lekarze pracujący w naszym Centrum są otwarci na wszelkiego rodzaju nowatorskie metody leczenia. Lekarze Centrum w swojej pracy kierują się przede wszystkim dobrem pacjenta, to ludzie pełni pasji oraz zaangażowania, dla których każdy pacjent jest najważniejszy.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług specjalistycznych. Lekarze specjaliści w naszym Centrum świadczą usługi medyczne dla naszych pacjentów w zakresie różnych dziedzin medycyny tj.: endokrynologii, gastroenterologii, pediatrii i neonatologii, neurochirurgii, neurologii, pulmonologii, psychiatrii, onkologii, ortopedii.

Staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę profesjonalnych usług medycznych, nowoczesnego zaplecza diagnostycznego oraz stworzenie przyjaznej dla pacjenta atmosfery, tak aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Naszym pierwszorzędnym celem jest osiągnięcie sukcesu w postaci w pełni zadowolonego pacjenta, gdyż to motywuje nas do dalszej pracy.

Obowiazek-informacyjny RODO